KĀNAS VASARAS SESIJA ĢIMENĒM

Kānas vasaras sesija

Tā ir iespēja būt kopā nedēļas graumā, veltot laiku viens otram, piedzīvojot jaunas attiecības ar Dievu, iepazīt ģimenes no visas Latvijas, un paiet malā no straujās ikdienas un pienākumiem. Paralēli notiks vecumam atbilstošas aktivitātes un radošās darbnīcas mazākiem bērniem. Jūsu atvases, kuras jūtas patstāvīgas, ir aicinātas uz bērnu un jauniešu nometni, kas notiks turpat Kurzemē. Kānas vasaras sesija 2022. gadā jūlijā šogad NENOTIKS!

Tiek piedāvāta Kāna 1, 2, 3..... kas notiks 2022.gada septembrī/oktobrī Liepājā, kopienas Chemi Neuf mājā, Atmodas bulvārī 15!

Tās ir 3 nedēļas nogales:

Kāna 1/ 23.-25. septembris

Kāna 2/ 13.-16. oktobris

Kāna 3/ 28.-30. oktobris

 

Sīkāk info pie sadaļas Kāna 1,2,3.... vai zvanot 29776402 ( Līga)

PIETEIKTIES  ŠEIT

 

Pāru stāsti


Santa un Imants: "Mūsu ceļš Kānas brālībā sākās 2009. gadā, kad bijām saderināti. Mums priekšā itin viss bija jauns un nezināms, arī paši bijām vēl ļoti jauni un nepieredzējuši..."  

Lasīt tālāk...

Renāte un Artūrs: "Bija piedzimis dēls, un, ja tā var teikt, rozā brilles bija prom. Iestājas pirmā krīzē. Neviens mums nebija mācījis, kā tikt ar to galā. Tāpēc labākais risinājums likās bēgšana, t. i., šķiršanās..." 

Lasīt tālāk...

Liene un Egmonts: "Kopdzīves sākumā maldījāmies savās nesakārtotajās vēlmēs. Būvējām sapņus uz nestabiliem pamatiem. Dzīvojām no nedēļas nogales uz nedēļas nogali – lai dotos uz klubu ..." 

Lasīt tālāk...

 

PIETEIKTIES VASARAS SESIJAI ŠEIT

 

 

 

Uzzināt vairāk


Kas ir Kānas sesija?


Kānas sesija ir iespēja pārim – vīram un sievai – izrauties no ikdienas rutīnas, lai pavadītu kopā vienu neparastu nedēļu un piedzīvotu jaunu kvalitāti savās attiecībās.
Gaidīti ir visi pāri – laulāti un nelaulāti, ar ilgu vai neilgu kopdzīves pieredzi, ar bērniem vai bez... Piederība kādai konfesijai nav obligāta.

Kāpēc Kāna?


Bībelē ir pieminētas kāzas, kas reiz notika Kānā – mazā ciematā Galilejā. Kad kāzās pietrūka vīna, Jēzus pārvērta ūdeni vīnā… Dažādās pasaules valstīs dažādi pāri Kānas sesijā piedzīvo, kā viņu attiecību ikdienas “ūdens” pārtop vislabākajā “vīnā”.

Kur un kad?


2022. gada Kānas sesija Latvijā notiks no 10. līdz 16. jūlijam Liepājā, Atmodas bulvārī 15 – kopienas Chemin Neuf mājā, kas atrodas piecu minūšu gājiena attālumā no jūras un Ziemeļu mola.

Kas notiek Kānas sesijā?


Pāri pavada daudz laika divatā, taču piedalās arī dažādās kopīgās aktivitātēs. Tēmas aptver nozīmīgus kopdzīves aspektus: dialogs, seksualitāte, priecīgie un smagie brīži ģimenē…

Ko Kānas sesijā dara bērni?


Līdztekus programmai, kuru izdzīvo vecāki, bērniem notiek īpašas, vecuma grupai atbilstošas nodarbības ģimeniskā gaisotnē. Par bērniem rūpējas pāri, kas, paši reiz izdzīvojuši Kānas sesiju, tagad vēlas atbalstīt citus pārus.
 

Cik maksā dalība Kānas sesijā?


Dalība 2022. gada Kānas sesijā:
180 eiro no pāra,
30 eiro par katru bērnu vecumā 3 - 9 gadi,
60 eiro par katru bērnu no 10 gadu vecuma,
bērniem līdz 3 gadu vecumam dalība bezmaksas.
Šajā summā iekļautas uzturēšanās izmaksas (dzīvošana atsevišķā istabiņā), ēdināšana, materiāli bērnu nodarbībām.

 

Pieteikšanās sakot no 2022. gada 20. janvāra, iemaksājot 60 eiro avansu līdz 1. maijam (atsakot dalību, avanss NETIEK atgriezts, izņemot gadījumā, ja Covid-19 ierobežojumu dēļ sesija tiks atcelta):
Kopiena Chemin Neuf
Reģ.nr. 90009435369
Adrese: Liepāja, Atmodas bulvāris 15
Swedbankas konta nr. LV19HABA0551030608510
Norādot maksājuma mērķi:"Kānas vasaras sesijai, ........................... ģim."
Ja naudas trūkums ir vienīgais šķērslis līdzdalībai sesijā, lūdzam sazināties ar sesijas atbildīgajiem, lai vienotos par iespējami labāko risinājumu.

Kas organizē Kānas sesiju?


Kānas sesiju organizē kopiena Chemin Neuf, kas radusies 1973. gadā Francijā. Tā ir katoļu kopiena ar ekumenisku aicinājumu un apvieno vairāk nekā 2000 dažādu konfesiju kristiešu 27 pasaules valstīs – priesterus un lajus, celibātā konsekrētas personas, pārus un jauniešus. Kopiena sakņojas svētā Ignācija no Lojolas garīgumā un harizmātiskās atjaunotnes pieredzē. Kopš 2011. gada kopienai Chemin Neuf ir māja Liepājā, kur notiek rekolekcijas, nedēļas nogales pāriem un jauniešiem, kā arī citi pasākumi.
Kānas sesija Latvijā notiks jau 29. reizi (kopš 1994. gada).

Kas notiek pēc Kānas vasaras sesijas?


Pāri, kas piedalījušies vasaras sesijā, var pievienoties Kānas brālībai, lai turpinātu iesākto, paliktu sadraudzībā un piedzīvotu savstarpēju atbalstu. Tā ir iespēja padziļināt un nostiprināt vasarā gūto pieredzi, lūdzoties, izglītojoties un daloties ar citiem pāriem. Būt Kānas brālībā – tas nozīmē līdzdalību gan mazajā brālībā, kas satiekas vismaz reizi mēnesī, gan kopīgajos Kānas brālības pasākumos (gada laikā trīs nedēļas nogales un viena formācijas nedēļa ziemā).
 
 
PIETEIKTIES VASARAS SESIJAI ŠEIT

 

Kontakti

 


 
                             
 

 

Kānas atbildīgie:

Mārtiņš un Līga Sprūdi

mob.:+371 29 856 870;+371 29 776 402

kana.latvia@gmail.com


Adrese: Atmodas bulvāris 15, LV-3414, Liepāja;  Rekvizīti: Kopiena Chemin Neuf, Reģ.nr. 90009435369, Swedbankas konta nr. LV19HABA0551030608510


 

:)