Renāte un Artūrs

Esam laulībā jau vienpadsmit gadu. 2008. gadā mūsu ģimenei bija tikai divi gadi. Bija piedzimis dēls, un, ja tā var teikt, rozā brilles bija prom. Iestājas pirmā krīzē. Neviens mums nebija mācījis, kā tikt ar to galā. Tāpēc labākais risinājums likās bēgšana, t. i., šķiršanās. Tad “pavisam nejauši” draugi mūs uzaicināja uz Kānas sesiju. 

RENĀTE: “Kas var mainīties nedēļas laikā?” es domāju. “Mēs cīnāmies gadiem, un nekas nemainās.” Katrs mūsu mēģinājums “izrunāties” parasti beidzās ar vēl lielāku strīdu un vēl lielākiem aizvainojumiem, un atkal iet cauri sāpēm man negribējās. Ar tādu noskaņojumu es braucu uz Kānas nometni pirmo reizi. Mana sirds bija tik nocietinājusies, ka likās – man krūtīs ir valrieksts, kas krakšķ, bet neveras vaļā. Taču pēc tās nedēļas mainījās ļoti daudz.

Kānas sesijas laikā mēs nevis “izrunājāmies”, bet PIEDZĪVOJĀM īsto PIEDOŠANU. Tādu piedošanu, pēc kuras vairs nesāp, pēc kuras vairs nav pārmetumu, un mūsu ģimenē iestājās ilgi gaidītais miers.

ARTŪRS: Mūsu ģimene bija sausuma periodā. Vēlējos, lai attiecības ģimenē būtu siltākas, lai atrisinātos nesaskaņas. Bija arī finanšu problēmas. Kānā es savu dzīvi un kontroli pār to atdevu Jēzum Kristum. Nevis pats vēlējos atrisināt sasāpējušos jautājumus, bet uzticēju tos Dievam. Tajā vasarā pēc Kānas sesijas atbraucām mājās, un sāka notikt brīnumi. 2008. gadā nopirkām lauku māju, kas vēlāk bija mūsu durvis uz lielo dzīves aicinājumu. Tajā pašā gadā atvērām ģimenes biznesu, un es aizgāju no algota darba. Sāka veidoties attiecības ar Kungu, dzīvē ienāca miers un patiess prieks. Nākamajā gadā piedzima meitiņa.

Mēs pievienojāmies Kānas brālībai un jau vairākus gadus kalpojam citām ģimenēm. Mums tik ļoti iepatikās Kāna, ka mēs kopš tās pirmās sesijas katru vasaru braucam uz šo lielo notikumu – un katru reizi tas atkal un atkal atjauno mūsu attiecības pārī. Mēs turpinām aizraujošo “Kānas ceļojumu”, kurā satiekam citus pārus, dzirdam viņu liecības un mācības, mācāmies, kā mīlēt savu laulāto, bērnus, savu tuvāko. Mūsu lielais sapnis – lai pēc iespējas vairāk ģimeņu piedzīvo Kānas brīnumu!

 

PIETEIKTIES VASARAS SESIJAI ŠEIT

 

:)